Хомути кабельні CHS 600 х 8 мм чорні UV (упак 100шт)



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначені для ув'язки проводів та кабелів в джгути.
| Габаритні розміри, мм: 600х7.6 |
| Матеріал виготовлення: УФ-стабілізований нейлон. |
| Колір: Чорний |
| Температура експлуатації, °С: -30...+80 |
| Особливості: Можуть використовуватись на відкритому повітрі. |
| Діаметр ув’язки максимальний, мм: 170 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АСКО-УКРЕМ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип хомута | Пластиковый |
| Область применения хомута | Для труб, Для шлангов, Для автомобилестроения, Универсальный, Для кабелей, Для судостроения, Для сельского хозяйства |
| Ширина полосы | 8 мм |
| Цвет | Черный |
| Длина полосы | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 600 |
| Тип элемента крепежа кабеля | Хомут для кабеля |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: 860 ₴/упаковка
